Knauf MP 75 DIAMANT

najtwardszy tynk gipsowy wszech czasów!

Dlaczego?

Tynki gipsowe posiadają wiele zalet. Między innymi regulują klimat w pomieszczeniu, a szybkie ich nanoszenie, obrabianie, oraz łatwe uzyskanie powierzchni gładkiej sprawia, że są chętnie wybierane przez klientów. W obiektach szczególnie narażonych na uderzenia może zachodzić obawa o to czy tynki gipsowe spełnią swoją rolę, bez zagrożenia uszkodzeniami mechnaicznymi. Proponuujemy rozwiązanie jakim jest: tynk o walorach gipsowych, oraz twardości takiej jak tynki cementowo – wapienne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2010 roku firma Knauf stworzyła tynk gipsowy, jakim jest tynk MP75 DIAMANT o twardości ok 15 N/mm2 dorównującej tynkom cementowo – wapiennym. Nieprzypadkowo w nazwie użyto słowa DIAMANT, bowiem tynk ten jest twardy niczym diament i z powodzeniem może być stosowany również w takich obiektach użyteczności publicznej jak:

Tynk MP75 DIAMANT to jednowarstwowy tynk maszynowy:

Przeprowadzone analizy wykazały jego zgodność z normami, oraz z aktualnie obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego odnoszącymi się do produktu. Potwierdza je Deklaracja Zgodności. Producent gwarantuje, że produkt spełnia warunki oznakowania CE. Jest dopuszczony do obrotu handlowego na terenie Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje techniczne można znaleźć w specyfikacji technicznej. Zastanawiasz się jaki tynk będzie najlepszy do Twojego obiektu? Poniższa tabela ułatwi Ci wybór. W przypadku pytań, problemów lub jakichkolwiek wątpliwości nie wahaj się z nami skontaktować.